Artık yeni ülkenize ve topluluğunuza yerleşmeye başladığınıza göre, dili nasıl öğrenebilirim gibi birçok yeni sorunuz olduğunu anlıyoruz? Ya da sağlık, sosyal yardım ve eğitim hizmetlerine erişim konusunda nereden bilgi alabilirim. PROMISE çevrimiçi eğitim kursumuz aracılığıyla, mültecilere ve göçmenlere yeni topluluklarına sosyal, kültürel ve profesyonel olarak başarılı bir şekilde entegre olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve kültürel “bilgi birikimini” kazanmaları için etkileşimli bir dizi öğrenme kaynağı sağlamayı amaçlıyoruz. Şu anda İrlanda, İspanya, Türkiye, İtalya ve Almanya’da yaşayan yeni topluluklar için bölgeye özel kurslar oluşturduk.

Bu kurs kimler içindir?

Çevrimiçi kursu kullanmanın bir sonucu olarak, Mülteciler ve Göçmenler dijital ve dil becerilerini geliştirecek, ancak en önemlisi, ev sahibi topluluğun bir parçası olmalarını ve sosyal olarak bütünleşmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları çok pratik bilgi ve bilgilere erişim kazanacaklar. kültürel ve profesyonel olarak.

Eğitim Sağlayıcıları ayrıca, katılımı artırmak, öğrenme etkinliğini artırmak ve mülteciler ve göçmenler arasında kendi kendine öğrenmeyi teşvik etmek için yeni dijital araçlar ve yöntemler öğrenecekler.

PROMISE Online Kursu nasıl alınır:

Mülteciler ve Göçmenler için Promise Online Kursumuz, ihtiyaç duyabileceğiniz ek kaynakları bulmanıza yardımcı olmak için her biri rehberlik, bilgi ve bilgi tabelalarından oluşan 4 ayrı öğrenme alanına ayrılmıştır. Kolay, esnek, kendi kendine öğrenme için açıkça işaretlenmiştir. Her bir alan bağımsız bir öğrenme zinciri olarak kullanılabilir, ancak bilginizi hangi alanlarda artırabileceğinizi görebilmeniz için öncelikle öz değerlendirme testini tamamlamanızı öneririz. Ek öğrenme kaynakları ile birlikte öz değerlendirme, çok yönlü bir öğrenme deneyimi.

Bilgini test et!

Bölüm 1
Dil ve iletişim becerilerini edinmek neden önemlidir?

Bölüm 2 :
Toplululuğun AKTİF bir üyesi olun

Bölüm 3 :
entegrasyon sürecinde işin rolü nedir?

Bölüm 4 :
Refah Ve Aile

Bilginizi Geliştirmek için Kursa Katılın!