PROMISE Çevrimiçi Kursuna hoş geldiniz!

Yeni ülkenizdeki hizmetler ile ilgili bilgi edinin.

Türkiye’ye hoş geldiniz. Bu sayfa, Türkiye’ye yeni gelenler için Türkiye’yi tanımak, bazı destek ve hizmetlere ulaşmak ve bunları kullanmak için tasarlanmıştır. Toplumla bütünleşme ihtiyaçlarınızı ölçmek için “Bilgini test et!” bölümünden başlayın. Sonradan Türkiye’deki dört farklı yaşam bölümünden oluşan kursa katılın.

Bu kurs kimler içindir?

Çevrimiçi kursu kullanmanın bir sonucu olarak, Mülteciler ve Göçmenler dijital ve dil becerilerini geliştirecek, ancak en önemlisi, ev sahibi topluluğun bir parçası olmalarını ve sosyal olarak bütünleşmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları çok pratik bilgi ve bilgilere erişim kazanacaklar. kültürel ve profesyonel olarak.

Eğitim Sağlayıcıları ayrıca, katılımı artırmak, öğrenme etkinliğini artırmak ve mülteciler ve göçmenler arasında kendi kendine öğrenmeyi teşvik etmek için yeni dijital araçlar ve yöntemler öğrenecekler.

PROMISE Online Kursu nasıl alınır:

Mülteciler ve Göçmenler için Promise Online Kursumuz, ihtiyaç duyabileceğiniz ek kaynakları bulmanıza yardımcı olmak için her biri rehberlik, bilgi ve bilgi tabelalarından oluşan 4 ayrı öğrenme alanına ayrılmıştır. Kolay, esnek, kendi kendine öğrenme için açıkça işaretlenmiştir. Her bir alan bağımsız bir öğrenme zinciri olarak kullanılabilir, ancak bilginizi hangi alanlarda artırabileceğinizi görebilmeniz için öncelikle öz değerlendirme testini tamamlamanızı öneririz. Ek öğrenme kaynakları ile birlikte öz değerlendirme, çok yönlü bir öğrenme deneyimi.

Bilgini test et!

Bölüm 1
Dil ve iletişim becerilerini edinmek neden önemlidir?

Bölüm 2 :
Toplululuğun AKTİF bir üyesi olun

Bölüm 3 :
entegrasyon sürecinde işin rolü nedir?

Bölüm 4 :
Refah Ve Aile

Bilginizi Geliştirmek için Kursa Katılın!